WSPÓŁPRACA


Dołącz do nas: 

Interesujesz się makijażem? Lubisz dzielić się z obserwatorami z mediów społecznościowych nowościami kosmetycznymi? Czy po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, biorąc udział w rozwoju nowej, polskiej marki? To miejsce idealne dla Ciebie! Już teraz możesz dołączyć do zespołu Soirée Cosmetics! 

Wystarczy, że kupisz jedną pomadkę z naszej kolekcji, a otrzymasz od nas spersonalizowany kod rabatowy dla swoich obserwatorów. Dzięki kodowi będziemy mogli śledzić rezultaty kampanii przy Twoim udziale, po miesiącu podzielimy się rezultatami i będziemy rozmawiać o dalszej współpracy, z której obie strony będą mogły czerpać wymierne korzyści. 

Możesz udostępniać kod na wybranych mediach społecznościowych, to jak i komu przekażesz informacje o rabacie, zależy tylko od Ciebie . Im więcej osób nakłonisz do wypróbowania pomadek Soirée, tym więcej zyskasz!

Jak dołączyć do programu?

1. Zakup pomadkę Soirée Cosmetics na www.soiree-cosmetics.com

2. Napisz w polu na uwagi dla sprzedawcy przy zamówieniu lub na info@soiree-cosmetics.com, że chciałabyś podjąć z nami współpracę promocyjną, a my przyślemy Ci kod uprawniający do zniżki -10% dla Twoich obserwatorów

3. Odbierz przesyłkę Soirée Cosmetics i ciesz się wyjątkową jakością naszych produktów, dzieląc się ze swoimi obserwatorami kodem, pamiętaj by obserwować nas na Instagramie oraz być aktywnym pod naszymi postami!

4. Po miesiącu od otrzymania kodu, za pomocą którego będziemy śledzić rezultaty współpracy z Tobą, podejmiemy dialog, w którym przedstawimy liczby oraz możliwość dalszej współpracy, z której będzie wynikało dla Ciebie więcej benefitów. 

 

Jak efektownie dzielić się kodem rabatowym na kanałach społecznościowych?

- Dodawaj przejrzyste zdjęcia o wysokiej jakości, które będą przyciągać widzów

- Wstawiając zdjęcia produktu Soirée, postaraj się dodać kilka słów od siebie, w których opiszesz dlaczego pomadki są według Ciebie wyjątkowe- to zwiększy zainteresowanie obserwatorów

- Pamiętaj by dodawać hashtagi #SoiréeCosmetics oraz #MattéLips, oraz oznaczać nas na zdjęciu, aby Twoi obserwatorzy mogli zobaczyć, kim jesteśmy i co kupują!

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami poprzez:

 info@soiree-cosmetics.com 

 

Czekamy na Ciebie!   

Soirée Cosmetics Team xo

 

 

 

 

Zastrzegamy sobie prawo do nie podejmowania dalszej współpracy po miesiącu, jeżeli kampanie z poszczególnymi osobami, posiadające autorski kod zniżkowy dla swoich obserwatorów nie przyniosą oczekiwanych efektów- tj. w ciągu miesiąca nie pojawi się co najmniej 5 zrealizowanych zamówień przy użyciu danego kodu zniżkowego. 


PLN