O nas


Soirée Cosmetics to nowo powstała firma kosmetyczna, debiutująca w pierwszej połowie kwietnia 2017 roku. Marka skupiająca się na kosmetykach do ust, której pierwszymi produktami są matowe pomadki w płynie. Cała idea i wyjątkowość kosmetyków jest oparta na tym czego brakowało konkurencyjnym markom w osiągnięciu ,,pomadki idealnej”. 

Głównym celem Soirée Cosmetics było stworzenie produktu lepszego od wszystkich innych pod względem jakości, za przystępną cenę. Ponadto, cała produkcja, włącznie z kartonowymi pudełkami czy butelkami ma miejsce w Polsce, w dużej mierze na Pomorzu. Pomadki wykonywane są z surowców najwyższej jakości i nie są testowane na zwierzętach, cechując się wyjątkową trwałością, przyjemną w aplikacji formułą oraz gamą składników aktywnych.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Soirée Cosmetics. Projekt należący oraz prowadzony przez PPH Agora- Tadeusz Moryń ul. Mściwoja II 5 A 83-300 Kartuzy, Polska. W razie wszelkich pytań, prosimy o skontaktowanie się z nami pod adresem info@soiree-cosmetics.com