Gurls Talk


5 czerwca 2018 roku Marta i Susanna uczestniczyły w panelu dyskusyjnym ,,Gurls Talk”, zorganizowanym przez polskiego Vogue’a. Spotkanie odbyło się w Zamku Ujazdowskim w Warszawie, a głównym gościem była Adwoa Aboah, założycielka ,,Gurls Talk”, uznana przez magazyn ,,Time” za liderkę nowej generacji. Było to pierwsze w Polsce spotkanie platformy aktywistki, wcześniej spotkania odbywały się w Londynie, Los Angeles czy w Nowym Jorku.

 

Oprócz brytyjskiej modelki w rozmowie na scenie brały udział: Areta Szpura, Justyna Kopińska, Zuza Krajewska, Aleksandra Hirszfeld, Izabela Jąderek i Agata Michalak. Na panelu zostało udowodnione, że nie istnieją tematy tabu i poruszone były kwestie takie jak aborcja, depresja czy antykoncepcja. 

 

,, Ciekawe i inspirując spotkanie. Polsce potrzebne są imprezy tego typu, by zmotywować rodaczki do walki o swoje prawa, żeby przestały się bać mówić o tym co trudne i nieprzyjemne. Cieszę się, że mogłam zamienić parę zdań z Adwoą. Jestem jej fanką od dawna, bardzo podziwiam to co robi. Do tego, była naprawdę przemiła!” - mówi Marta Adamska. 

 

  

Susanna, Adwoa i Marta

 


Leave a comment
PLN